Yerel Çözüm Ortaklığı & EU FWC Nedir?

EconTech & Advisory; fintech, regtech, uyum, kurumsal yönetim ve finans alanlarında hizmet veren bir Proje Yönetimi ve Teknik Danışmanlık firmasıdır. Bu kapsamda sertifikalı danışmanları, mühendis ve avukat kadrosu ile müşterilerine yüksek katma değerli çözümler sunmaktadır.

Türkiye’deki gerek kendi yatırımlarınız gerekse katılacağınız ihaleler için aşağıdaki alanlarda EconTech yerel çözüm ortağınız olarak sizinle çalışabilecektir.

  • IT yazılım projeleri
  •  IT Donanım projeleri
  • Yasal Uyum Projeleri
  •  Elektrik Mühendisliği projeleri
  • İhale hazırlık süreçleri
  • Eğitim Projeleri

Çözüm ortağınız olarak; gerekli yasal prosedürlerin takibi, başvurular, lojistik hizmetler ve tedarik süreçlerine kadar birçok konuda yanınızdayız.

Sizin için Ne Yapabiliriz?

AB Çerçeve Sözleşmesi, Avrupa Komisyonu’nun dış yardım programları kapsamında yararlanıcı ülkeler adına kısa süreli teknik destek hizmetleri tedariki için kullanılan bir araçtır.

2013 Yılı Çerçeve Sözleşmesi Yararlanıcıları (BENEF2013) kurallarına göre, “Hizmet Talebi (Rfs)” ve Teknik Şartname (Terms of Reference – TOR) seçilmiş danışmanlık firmalarına gönderilir. Aşağıda belirtilen alanlarda olabilen hizmet alımları için EconTech & Advisory teklif verecek firmalara Türkiye için yerel çözüm ortağı olarak, proje yönetimi ve teknik kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Program veya proje tasarım ve uygulaması
İş Tanımı’nn hazırlanması (hizmetler) ve ek teknik dökümanların (çalışmalar, çıktılar) ve tekliflerin değerlendirilmesi (tedarik)
Hibe tekliflerinin değerlendirilmesi
Değerlendirmeler (önceden tahmin edilen, ara, sonrasında gerçekleştirilen), yatay unsurlarla birlikte izlemeler
Sektörel politika analizi ve reformlar
Makroekonomi
Halka açık finansal yönetim
Yasalar, yönetmelikler ve kanunların uygulanması, mevzuatın tahmini
Kurumsal kapasite geliştirme
Eğitim ve araştırma
Farkındalık yaratma (bilgi ve iletişim dahil)